Na této stránce najdete pouze některé z aktuálních rodin, které máme reálně k dispozici. V různých zemích se nové rodiny objevují a mění prakticky každý den.

Fotografie a jména rodin nemohou být z důvodu ochrany soukromí zveřejněny.


DOPORUČUJEME

Rodina č.97

Lahr, Německo

 
Velice hodná česko-německá rodina, se kterou máme letité zkušenosti hledá au-pair ke svým dvěma chlapcům ve věku 2 a 5 let. Oba rodiče pracují v oblasti kultury. Rodina často cestuje a ráda bere au-pair s sebou. Rodina žije v domě se zahradou. Au-pair má k dispozici vlastní pokoj. Možnost předat kontakt na bývalou au-pair. Foto na vyžádání.
 


DOPORUČUJEME

Rodina č.95

Gilten, Německo

 
Milá rodina (otec Čech, matka Němka), žijící na vesnici v saském Giltenu (cca 40 min od Hannoveru) hledá au-pair ke své šestiměsíční dceři. Nejedná se o pozici chůvy. Řidičský průkaz výhodou nikoliv podmínkou. Rodina jezdí ráda na výlety a au-pair by brala s sebou. Není vyžadován německý jazyk. Nástup léto 2024.
 
 


DOPORUČUJEME

Rodina č.91

Konstanz, Německo

 
Milá rodina (otec Čech, matka Němka), žijící na vesnici v saském Giltenu (cca 40 min od Hannoveru) hledá au-pair ke své šestiměsíční dceři. Nejedná se o pozici chůvy. Řidičský průkaz výhodou nikoliv podmínkou. Rodina jezdí ráda na výlety a au-pair by brala s sebou. Není vyžadován německý jazyk.
 
 
 

Rodina č.101

Oblast Berlína, Německo

 
Velice milá rodina, se kterou máme již předchozí pozitivní zkušenosti. Rodiče jsou oba Češi. Otec je lékař, matka ve vědeckém výzkumu. Mají jednu pětiletou dceru. Au-pair hledají pouze na půl roku. Možnost předat kontakt na předchozí au-pair. Více informací na emailu.
 
 
 
 

Rodina č.100

Neuilly - sur - Seine, Francie

 
Milá rodina, žijící na předměstí Paříže hledá dívku ke svým dvěma dcerám ve věku 1 a 5 let. Dívka bydlí ve vlastním studiu. Není vyžadován ani francouzský jazyk, ani řidičský průkaz. Více informací o rodině na vyžádání.

 
 
 
 
 

Rodina č.99

oblast Regensburg, Německo

 
Rodina, hledá au-pair ke svým dvěma dětem ve věku 4 a 3 roky (dívka a chlapec). Rodina má také malé štěňátko. Au-pair by měla vlastní ubytování. Rodiče jsou hoteliéři, a mezi jejich záliby patří gastro a příroda. S rodinou máme mnoholeté zkušenosti. Možnost předat kontakt na bývalou au-pair. Foto na vyžádání. Hotel na úvodní fotografii. Nástup v srpnu 2024
 
 

Rodina č.98

Sundvall, Švédsko

 
Rodina ze švédského Sundvallu, hledá au-pair ke svým třem dětem. Rodina je ochotná přijmout au-pair na krátkodobý i dlouhodobý pobyt. Děti jsou ve věku 3,6 a 8 let. Práce pouze 25/h týdně. Nástup během dubna nebo května dle potřeby au-pair.
 
 

Rodina č.97

Larh, Německo

 
Velice hodná česko-německá rodina, se kterou máme letité zkušenosti hledá au-pair ke svým dvěma chlapcům ve věku 2 a 5 let. Oba rodiče pracují v oblasti kultury. Rodina často cestuje a ráda bere au-pair s sebou. Rodina žije v domě se zahradou. Au-pair má k dispozici vlastní pokoj. Možnost předat kontakt na bývalou au-pair.

Rodina č.96

Paříž, Francie

 
Rodina z centra Paříže hledá au-pair ke svým dvěma dětem – klukovi je 5 let, dívce 2 roky. Dívka by měla bejt pozitivní a proaktivní. Au-pair bude bydlet ve vlastním studiu. Jazykové požadavky – výborná angličtina nebo základy francouzštiny. 
 
 

Rodina č.95

Gilten, Německo

 
Milá rodina (otec Čech, matka Němka), žijící na vesnici v saském Giltenu (cca 40 min od Hannoveru) hledá au-pair ke své šestiměsíční dceři. Nejedná se o pozici chůvy. Řidičský průkaz výhodou nikoliv podmínkou. Rodina jezdí ráda na výlety a au-pair by brala s sebou. Není vyžadován německý jazyk. Nástup léto 2024.
 
 

Rodina č.94

Gipf-Oberfrick, Švýcarsko

 
Mladá rodina ze Švýcarského venkova (mezi Basilejí a Curychem) hledá au-pair ke svým dvěma malým dcerám. Rodina je velmi aktivní, dcery musí být alespoň jednou denně venku. Mezi záliby rodiny patří příroda, zoo, jízda na kole. Vyžadována úplně základní němčina (A1). Au-pair by měla být extrovertní a komunikativní.
 
 

Rodina č.93

Büren, Švýcarsko

 
Velmi příjemná rodina ze švýcarského Bürenu (vesnice nedaleko Basileje) hledá au-pair ke svému 12-letému synovi. Matka je Češka. Syn rád hraje hry a fotbal. Rodina má také malého psa. V okolí je krásná příroda. Rodina má ráda cestování, jízdu na kole, plavání. Od au-pair se mimo jiné očekává, že bude vařit. Přímý kontakt na rodinu.
 

Rodina č.92

Stockholm, Švédsko

 
Milá rodina ze švédského Stockholmu hledá au-pair ke svým dvěma dětem. Matka pracuje jako právnička, otec je CEO. Dívka bude mít vlastní apartmán v docházkové vzdálenosti do rodiny. Druhé dítě se má narodit v dubnu 2024. Zkušenosti s miminkem velkou výhodou. Nástup dohodou.

Rodina č.91

Konstanz, Německo

 
Česko-německá rodina hledá au-pair ke svým třem malým dětem. Mezi záliby dětí patří hudební nástroje, balet, lední hokej. Rodiče jsou chirurgové. Není vyžadován žádný cizí jazyk. Nástup léto 2024.
 
 

Rodina č.90

Veenendaal, Nizozemí

 
Ověřená, mladá rodinka (možnost předat kontakt na naší poslední au-pair) hledá au-pair ke svému dvouletému chlapci. Možnost nastoupit s kamarádkou, která by pracovala u zpřátelené rodiny (viz. rodina č. 87). Fotografie na požádání.
 

Rodina č.89

Kirchentellinsfurt, Německo

 
Česko- německá rodina z jihozápadního Německa hledá au-pair ke své pětileté dceři a ročnímu chlapci. Děti jsou hodné a veselé a rodina vede aktivní život. Rodina platí mimojiné MHD kupón po celé spolkové zemi Bádensko – Württembersko. Oba rodiče jsou chemici. Není vyžadován německý jazyk. Nástup v létě 2024.


Rodina č.88

Curych, Švýcarsko

 
Rodina ze švýcarského Curychu hledá au-pair na výpomoc s dítětem, které se má narodit v dubnu. Au-pair by měla být ochotna a připravena pomoci se starostí o miminko. Nástup na přelomu dubna a května 2024. Vyžadována angličtina s tím, že dívka bude mít zájem se naučit německy.
 
 
 

Rodina č.87

Veenendaal, Nizozemí

 
Velmi milá rodina z nizozemského Veenendaalu hledá au-pair ke svému dvouletému synovi. Možnost vyjet s kamarádkou, jelikož ve městě máme i druhou rodinu, která hledá au-pair. Matka je původem z Ruska, ale žije v Nizozemí již delší dobu, otec je Nizozemec. Možnost nastoupit s kamarádkou, která by pracovala u zpřátelené rodiny (viz. rodina č. 90).
 

Aupair agentura au-pair point

Sociální sítě

Spolupracujeme

Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF