O NÁS

Reference

Zde najdete reference, které nám byly naposílány. Dříve byly populární především pohledy, v posledních letech nám reference chodí především do emailu a na různé weby. Všechny reference jsou neupravené, v přesném znění, ve kterém nám přišly.JSEM ZAČÁTEČNICE V PEČOVATELSKÉ PRAXI V ZAHRANIČÍ. PO PRAVDĚ NAPÍŠU, ŽE SE I JÁ CÍTÍM MATEŘSKY OPEČOVANÁ, JAK AGENTUROU, TAK RODINOU V NĚMECKU. NA POPRVÉ JSEM U RODINY, KDE MI PASUJÍ ÚPLNĚ VŠECHNY PODMÍNKY. MÝM PŘÁNÍM BYLO, ABY PÁN(92let)--o kterého pečuji, BYL SPOKOJENÝ, ABYCH PRO NĚJ BYLA TÉŽ TOU NEJLEPŠÍ MÁMOU - a to se mi PODAŘILO--Z JEHO ÚST TAK ZAZNĚLO VE SPOLEČNOSTI LIDÍ. AGENTURA JE PRO MĚ MATEŘSKÁ, OBOHACUJÍCÍ - nejenom finančně, SPOLEHLIVÁ, NÁPOMOCNÁ, PROSTĚ SKVĚLÁ:) VŠEM DOPORUČUJI!
Marie Martinčenková
Dobrý deň , som spokojná s agenturou janacare nakoľko rodiny ,ktoré mi poskytla boli dobré(ono je dobré ak opatrovateľky dajú vedieť agenture ak sa stav klienta zmení a ona to dá do ponuky so zmenou/ tiež popis práce ,ktoré treba v rodine vykonávať. Výplata že je od rodiny priamo a nie cez agentútu je tiež dobré. Spolupráca s agentúrou je dobrá, ak treba nové miesto je podľa možností poskytnuté rýchlo.Tiež dávajú rady ak je niečo dobré pre nás živnostníčky....napr.poistenie...doprava...ale nenúti ako niektoré iné ag.
Zuzana Jičínská
Pod agenturou  pracuji od ledna 2022. Jsem velmi spokojená. Agentura jedná velmi korektně a velmi vstřícně, díky agentuře jsem našla milou a velmi dobrou rodinu, kam se pravidelně a ráda vracím. Agenturu mohu každému jen doporučit!!!
Zuzana Šouralová
Ráda bych napsala pár řádků o agentuře. Přes agenturu paní  pracuji jako pečovatelka už téměř rok. Za tu dobu mi našli vždy rodinu odpovídající mým pracovním zkušenostem. Především v začátcích mne agentura velmi podržela. Reaguje rychle a zodpovědně. V Německu už má tato agentura své jméno a proto ji doporučuji jak rodinám, tak pečovatelkám. 
Ludmila Bergmanová
Spolupráce s agenturou, paní magistry Provazníkové byla pro mne nová, avšak o to více mne nesmírně mile potěšila vstřícnost, podpora a naprostá profesionalita, se kterou paní magistra agenturu vede. Jako pečovatelka v rodině jsem vždy měla obratem odpovědi a rady na mé dotazy a nejasnosti. Dohodnuté podmínky ve smlouvě platily do puntíku. Velmi ráda budu ve spolupráci pokračovat a vřele doporučuji. Bergmanová Lída
Vendula Čolková
Dobrý den, s prací Vaší agentury jsem velmi spokojená. Veškeré problémy řešíte rychle, bez sebemenších potíží a vždy s velmi přátelským a profesionálním přístupem. Proto bych Vám chtěla za vše poděkovat.
Lucie Horálková
Prostřednictvím Agentury  jsem pracovala jako pečovatelka v Německu a byla jsem nadmíru spokojená a to zejména z důvodu jejího profesionálního přístupu, ať již při zprostředkování nabídky široké škály poptávaných a velmi slušně honorovaných služeb, tak i při zajištění potřebné smluvní dokumentace, jejího následného dodržovaní a současně také pomoci a řešení vzniklých situací v rámci pobytů, které jsem přes Agenturu uskutečnila. Pro Agenturu jsem nepracovala příliš dlouhé období, cca 6 měsíců, nicméně všechny pobyty jsem absolvovala bez výraznějších problémů, naopak kromě velmi slušného výdělku jsem se také v rámci pobytů zdokonalila v německém jazyce a získala další zkušenosti v odbornosti, která mne velice zaujala a nadchla pro svou smysluplnou náplň. Tímto bych chtěla ještě jednou velice ráda poděkovat za dosavadní spolupráci a doporučit její zprostředkovatelskou Agenturu všem budoucím zájemcům. Lucie H. (47), Ústí nad Labem "
Jarmila Michálková
Jsem ráda, že mám to štěstí pracovat ve Vaší agentuře .Je to už přez 4 roky,a díky Vám jsem tuto práci zvládala , ikdyž to někdy nebylo lehké.Vždy jsem se mohla na Vás obrátit o pomoc .Zjistila jste mi veškeré spojení,abych se dostala bez problémů k rodinám, i zpět domů.Díky Vám jsem tuto práci ,která mě baví, zvládala bez problémů. Vyřešila jsem si také finanční situaci a opravují nemovitost. Mám ještě určité plány,a pokud budu v kondici jako nyní,chtěla bych s Vaší pomocí ještě nějaký čas spolupracovat...Děkuji za moc dobré rodiny. s pozdravem Michálková Jarmila
Paní Zuzana
S agenturou jsem velmi spokojena, práci mi našli téměř ihned za velmi dobrých platových podmínek. Jednání je velmi solidní, přehledné a vstřícné. Ostatním uchazečkám o práci pečovatelky mohu jen doporučit.Zuzana
Paní Zdenka
Dobrý den, daří se mě celkem dobře, děkuji.Konecne jsem sehnala domek, který musím nechat celý opravit je to spousta starosti.S vaši agenturou jsem byla spokojena.Agenturu můžu doporučit.Bohuzel už nemůžu vycestovat.Treba příští rok.Preji Vám i vaší rodině krásné vánoce a hlavně zdraví.S pozdravem Z.
Martina Krajíčková
Pracovala jsem u agentury a byla jsem spokojená, jsem dodnes na portálu pečovatelky je tam opravdu spousta nabídek, jak do různých částí Německa, tak i do Holandska, takže se může uplatnit i anglicky mluvící pečovatelka. Jsou také nabídky do česky mluvících rodin, výběr je velký. Pokud se vám stane, že z nějakého důvodu nechcete u klienta pracovat, dostanete další místo a jen přejedete do jiné rodiny. Mě se to jednou stalo a vyřešilo se to rychle. Je to solidní agentura, doporučuji. Martina
María Kudláčová
Agentura má vstřícné i solidní jednání,umí co nejlépe poradit,spolupráce je na špičkové úrovni.U agentury už dělám 6.rok a nikdy bych neměnila.S agenturou jsem velice spokojená,proto ji mohu všem doporučit.
Vira Kuzminská
Vaši Agenturu mi poradila moje známá. Přes vaší agenturu pracuju poprvé. Jsem se spoluprací spokojená. Nejsem původní česká žena. Přeju Vám hodně štěstí a děkuji.
Irina Silvie Trnková
S agenturou jsem velmi spokojená. Na internetu jsem našla kontakt na paní Provaznikovou a do pár dnů jsem odjela do rodiny, kde se mě líbí. Dokumenty se rychle vyřídily online. Všichni v agentuře jsou milý a přívětivý. Kdo má rád lidi, kteří na stáří potřebují pomoc, neváhejte. Je to příjemná a naplňujíci práce.
Anna Jiříčková
Vážené pecovatelky nynější, ale i budoucí, které o tuto práci máte zájem protože končil rok 2021 a začíná nám rok nový určitě není od věci bilancování. Jsou agentury, které Vám nezvednou telefon ani v případě takříkajíc když hoří. To se nikdy tu nestalo. UPLNE JEDNO KDY ZAVOLATE V SO NEBO NE Vždy vám zvednou telefon a řešíte co je zapotřebí a poradí. Také když se podíváme na pracovní smlouvy mezi Vámi a Vaším příštím klientem zjistíte, že tam smlouva nepostrádá vůbec nic ani telefon c. na osobu, která Vašeho klienta zastupuje a mezi dalšími info je jméno a tel.číslo na pečovatelku, se kterou se střídáte. Ani toto nebývá u jiných agentur pravidelností. Mohu srovnávat s jinými agenturami, se kterými jsem spolupracovala a bylo jich mnoho. U jiných agentur se dozvíte, že máte ohledně svého bydlení u klienta poschodí s koupelnou , po příjezdu zjistíte, že tak není vůbec nic a že jakoby Vaše poschodí i koupelnu obývá někdo jiný. A to je zase věc, která se Vám u agentury Jana prostě nestane. U jiných agentur smutné je, když si odpracujete svůj měsíc a čekáte peníze a žádné nedostanete, protože stará paní bere důchod v době, kdy vy už odjiždíte zpět domů ,což Vám sdělí některý člen rodiny. Takže vy si jedete vydělat peníze, které ale při odjezdu nemáte ani v ruce ani na kontě, jen příslib člena rodiny , že to pošlou.Ano pošlou ale to už jste třeba týden doma a teprve Vam přijde proplacení cestovné a honorář A ani toto se Vám NIKDY u agentury Jana nestane. Má vše dobré právnický ošetřené dle pravidel a zákonů A nenechá Vas ve štichu. Chci tím říci, že jste s paní Magistrou Janou v dobrých rukou a to je dnes v této neklidné době jistota a zázemí. Pani Magistra Jana má vlídné citlivé a seriózní chování a víc člověk v dnešní době nepotřebuje
Marie Kokyová
Vasi Agenturou jsem velice spokojená. Nikdy se nestalo, aby jste mi nevyhověli nebo nebrali telefon. Ráda bych ostatním pečovatelkám vzkázala, že práce není jednoduchá,ale senioři si ji váží a když práci děláte s láskou, oblíbí si vás. Důležité je vše dělat s klidem a respektem ke stáří a budete šťastni.
Vladislava Vančurová
Ráda bych Vám poděkovala za naši spolupráci během dvou minulých let. Dlouhou dobu mi trvalo, než jsem vše v mém životě přizpůsobila tomu, abych mohla pracovat jako pečovatelka v německu. Mám tady v Čechách svoji funkční rodinu, manžela a děti. Děti jsou již samostatné a manžel má pochopení pro moji práci. Vaše agentura mi pomohla vše zrealizovat. Rodiny, které jste mi zajistila, byli vždy seriózní a nebyl nikdy problém s komunikací v rodině a s agenturou rovněž. Když jsem začala jezdit do Německa, byla jsem začátečnicí v němčině, ale i to nebylo překážkou v získání práce. Za to jsem Vám velice vděčná. Nesetkala jsem se v německu s rodinou, se kterouby se nedalo dohodnout. Vždy jsem mile překvapená, jak pozitivní přístup k pečovatelkám němci mají. Děkuji Vám za milou a ochotnou spolupráci, přeji Vám krásné Vánoce a do nového roku mnoho zdraví a spokojenosti.
Marie Oháňková
Lákalo mně jako pečovatelku s dlouhodobu ptaxí v ČR vyzkoušet tuto práci v cizí zemi. Ale rozhodnutí nebylo snadné. Paní Provazníková mně podpořila, když jsem začínala. A tak je to doposud.Pokud byl nějaký problém, snažila se to vždy ochotně pomoct vyřešit. Tuto agenturu mohu jen doporučit. Bylo to na doporučení jedné sestřičky,která byla dcerou jedné pacientky ,kde jsem pracovala,Odborný Léčebný ústav Paseka. Práce mně hodně naplňuje, a ikdyž to není vůbec lehká práce, beru to jako poslání. Vzhledem k tomu,že jsou vánoční svátky,dovolím si Vám popřát. Všechno dobré a pevné zdraví v tento vánoční čas. A mnoho pracovních uspěchů do Nového roku a hlavně co nejvíce dobrých a spolehlivých pečovatelek a dobré spolupráce.
Jana Dospíšilová
Práci pečovatelky u seniorů v Německu vykonávám jiz šest let. Agentura mi vždy najde práci v termínu a rozsahu, o jaký mám zájem. V případě problémů je vždy okamžitě k dispozici a záležitost neprodleně vyřídí. Vystupování je věcné a profesionální. Spolupráci  vřele doporučuji.
Lesja Bilecka
Jsem začátečnice v pečovatelské praxi v zahraničí. Prohlédla jsem si podmínky jiných agentur a přišla jsem k závěru, že agentura Jana je nejlepší ze všech agentur pro pečovatelky, které chtějí začít pracovat v zahraničí. Zaujal mě individuální přístup ke každému zájemkyni o práci. Nikdy neodmítne vaše přání a najde u vás to nejlepší, co ovládáte. Nezklame vás tím, že prostě nejste dokonalá, v němčině jako já, a určitě nabídne nějakou vyhovující nabídku ( a to nelze řici o jiných agenturách) . Vyhovuje mi taky průzračnost poplatů agentury a finančně vyhovující nabídky. Nebudete odmítnutí a určitě budete mít práci!
Pečovatelka Zdenka
Vždy jsem byla spokojena.Agenturu můžu doporučit.Bohuzel už nemůžu vycestovat.Treba příští rok.Preji Vám i vaší rodině krásné vánoce a hlavně zdraví.S pozdravem Zdenka
Pečovatelka Lenka
Pracovala jsem  jako pečovatelka v Německu a byla jsem nadmíru spokojená. Nejen, že se u agentury paní Provazníkové platí ve srovnání s jinými agenturami méně peněz, to pouze jednorázově za zprostředkování, ale taky je na paní Provazníkovou velké spolehnutí co se týče celé organizace a řešení ledajakých těžkostí, se kterými se pečovatelka může při své práci v německé rodině setkat. Myslím, že můžu agenturu JANA s radostí doporučit všem, kteří chtějí vyrazit za prací pečovatele/pečovatelky do Německa a přesto mají strach vybrat si z velkého množství agentur, které už v ČR a SR figurují, tu nejlepší. Já osobně tímto paní Provazníkové velmi děkuji, že jsem mohla tenkrát vyrazit s její pomocí a má tehdejší první zkušenost byla úžasná. Měla jsem velké štěstí na přátelskou rodinu, dědeček, o něhož jsem pečovala, byl vděčný a milý člověk a i městečko, v němž jsem se ocitla, bylo krásné. Hodně mi to dalo a určitě bych ráda pokračovala i nadále.
Pečovatelka Milena
Srdečně Vás zdravím z Norimberka. Jsem zde velmi spokojena. Babič­ka, o kterou se starám je moc milá a je ráda, že si s ní povídám, chodím na vycházky a uvařím. I když už má 85 let, stará se o sebe skoro sama, jen ji občas pomohu s oblékáním, kou­páním a domácností. O ví­kendu sem jezdí dcera, která si maminku odpoledne bere na procházku, tak mám volno. Moc vám děkuji za doboru práci, zůstanu zde co nejdéle. Mějte se krásně a přeji mnoho takových babiček, jakou mám na starosti já.
Pečovatelka Dagmar
Moc, moc Vám chci poděkovat za Vaši profesionalitu a přístup. Jste vzorem všem, opravdu. Ozvu se Vám hned jak to bude možné a budu moci opět nastoupit. Přeji Vám a všem ve Vaší blízkosti jen to nejlepší
Pečovatelka Marcela
Dobry den , jsem u Frau K. v Munsteru, dari se mi dobre, prace se mi libi, samozrejme umerne k me nemcine. Ale na druhe strane je to nejlepsi vyuka jazyka, jaka snad existuje. Frau K. je se mnou take spokojena a chce, abych zustala co nejdele. Na svuj vek 93 let je obdivuhodne cila a mila dama. Zatim jsem jeste nemluvila s jeji dcerou Juttou o tom, na jak dlouho se mnou pocitaji. Ja bych samozrejme rada zustala co nejdele, klidne pul roku. Opravdu mi tento casovy rad nevadi. Spolehnete se na mě. Takze srdecne zdravim
Pečovatelka Ivana
Práci Vaší agentury hodnotím velice kladně, oceňuji předevšim rychle jednání a snahu o co možná nejbližší termín umístění do rodiny. Já jsem měla určité požadavky, co se lokality a výběru rodiny týká, ve všem mi bylo vyhověno. V rodině jsem velice spokojená, v rámci možností využívám i výhod, které město nabízí, např. navstěvujeme s paní Statni operu a snažím se i o aktivní využití volného času, což představuje především procházky, návštěvy kostela, plavbu lodí po jezerech apod.. Paní je mobilní, velmi komunikativni, ráda je mezi lidmi. Práce v zahraničí je vždy přínosná, nejenom pro mladé lidi. Proto ji mohu všem doporucit


Aupair agentura au-pair point

Spolupracujeme

Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF