au-pair

Jak to probíhá

1

VÝBĚR RODINY NEBO ZEMĚ

V kolonce volné rodiny najdete výběr z momentálně volných rodin. Nenašli jste tu "svoji"? Nevadí, napište nám, a něco vymyslíme - máme stovky rodin po celé Evropě.

2

REGISTRACE

Registraci u nás provedete vyplněním nezávazného formuláře. Požadujeme pouze nezbytně nutné informace, které nepředáváme nikomu jinému než rodinám nebo zahraničním agenturám, se kterými spolupracujeme.

3

ZÁLOHA

Budete vyzváni k zaplacení zálohy. Tato záloha slouží k tomu, abychom mohli začít hledat/kontaktovat rodinu a odstartovali proces obsazení au-pair.

 

4

DOKUMENTY

Budeme požadovat reference, zdravotní potvrzení od lékaře a potvrzení o bezúhonnosti. Bez těchto dokumentů není možné vytvořit Váš kompletní profil.

5

POHOVOR S NÁMI

Spojíme se s Vámi (telefonicky, online nebo osobně), abychom si ještě jednou ověřili představy o Vašem pobytu.

6

POHOVOR S RODINOU

Pokud si to bude rodina přát, čeká Vás telefonní či skype hovor, abyste si potvrdili, že si navzájem vyhovujete a zároveň bude prostor pro vzájemné otázky.

7

POTVRZENÍ POBYTU

Rodina si dává většinou nějaký čas na rozmyšlenou. Jakmile od ní máme jakékoliv informace ohledně Vás, neprodleně Vás kontaktujeme.

8

DOPLATEK, SMLOUVA A POSLEDNÍ NÁLEŽITOSTI

Podepíšeme smlouvu, a to buď fyzicky nebo elektronicky. Budete také vyzváni k zaplacení doplatku za zprostředkování. Zároveň probereme veškeré záležitosti, aby bylo vše jasné a férové.

9

...A MŮŽETE VYRAZIT

Nyní nic nebrání vašemu vycestování a zbývá jediné - vyrazit do světa.

Aupair agentura au-pair point

Spolupracujeme

Pečovatelská agentura JanaCare
Oficiální logo au-pair point GIF